kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 6687678, z dnia 2022-03-14

Klient portalu Praca.pl

Firma cateringowa poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko samodzielna księgowa/ samodzielny księgowy.

Miejsce pracy mieści się w Rumi.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • bieżące i prawidłowe sporządzanie dowodów księgowych,
  • uzgadnianie i weryfikacja sald kont księgowych,
  • uzgadnianie rozrachunków z dostawcami, odbiorcami oraz z pracownikami,
  • monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego.

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne (księgowość/finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • wiedza z zakresu podstawowych zagadnień księgowości,
  • znajomość przepisów VAT, CIT i ustawy o rachunkowości,
  • mile widziana znajomość programu Optima,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność, terminowość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (5000 - 7000 netto)
  • zatrudnienie na okresie próbnym umowa zlecenie
  • po okresie próbnym zatrudnienie na współpracy B2B
  • praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku (7:30-15:30)