kandydatów

Etat Menedżer Regionu

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Sopot

Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Menedżer Regionu

miejsce pracy: Sopot, Nr ref.: KZI/002/0322

Zadania, jakie chcemy Ci powierzyć w ramach tej roli:

  • Odpowiedzialność za realizację celu sprzedażowego produktów wspólnych partnerów i mLeasingu
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami samochodów (farming sieci dealerskiej)
  • Szkolenia z dedykowanych produktów Full Service Leasing i narzędzi sprzedażowych, w tym szkolenia on-line
  • Monitorowanie, prezentacja i omawianie wyników sprzedażowych z dealerami
  • Wsparcie sieci sprzedaży mLeasingu w rozmowach i spotkaniach z kluczowymi klientami
  • Udział w tworzeniu i modyfikacji rozwiązań i produktów dla dealerów poprzez udział w projektach, testach i wdrożeniach

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży lub wsparciu sprzedaży
  • Znajomość branży Automotive, rynku leasingu i wynajmu długoterminowego
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i spotkań oraz w wystąpieniach publicznych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mobilność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu z dużą liczbą zróżnicowanych zadań i obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą (B2B) ze stałą comiesięczną podstawą, kwartalny system prowizyjny, ryczałt na samochód
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej w Luxmed i karty Mulitsport
  • możliwość pracy w gronie ludzi otwartych na zmiany
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance (elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej)