kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 6694332, z dnia 2022-03-15

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług

celnych oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa recepcji w firmie transportowej
  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości
  • Utrzymywanie porządku na recepcji
  • Przygotowanie poczty wysyłkowej
  • Segregacja i wprowadzenie poczty przychodzącej do plików excel
  • Dbałość o poprawny obieg dokumentów w firmie
  • Obsługa gości (przygotowanie kawy, herbaty)
  • Odbieranie telefonów, przekierowanie do odpowiednich osób
  • Obsługa maila- drukowanie faktur, odpowiadanie na wiadomości
  • Przygotowanie tabel w plikach excel
  • Przygotowanie zamówień papieru ksero, kart drogowych, CMR i innych materiałów biurowych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku recepcjonistki/recepcjonsty będzie dodatkowym atutem
  • Pogodny sposób bycia
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz co 2-gą sobotę w godz. 8.30-12.30
  • Znajomość zasad savior – vivre i stosowanie w praktyce
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office w tym konieczna znajomość excel
  • Zaangażowanie i nastawienia na współpracę
  • Kultura osobista i komunikatywność
  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

  •  Nieograniczoną ścieżkę rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  •  Pracę zmianową od poniedziałku do piątki w godzinach 8.00-16/ 9.00-17.00
  •  Praca w dwie  soboty w miesiącu w godz.  8.30-12.30
  •  Szkolenie i wdrożenie pod okiem fachowej kadry
  •  Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie gruntownej wiedzy z branży TSL
  •  Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  •  Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
  •  Możliwość skorzystania  z ubezpieczeń grupowych