kandydatów

Etat Kontroler Jakości

Firma: WIBO Sp. z o.o. Sp. k miejsce pracy: Kartuzy

Stabilna firma o silnej pozycji rynkowej w biznesie i dużym potencjale rozwojowym, działająca ponad 30 lat w branży kosmetycznej na terenie Polski i za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Kartuzy
Opis stanowiska:
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu jakości
  • prowadzenie działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie
  • kontrola międzyoperacyjna podczas produkcji
  • kontrola jakości materiałów opakowaniowych, surowców chemicznych i wyrobów gotowych
  • rozpatrywanie reklamacji klientów i reklamacji wewnętrznych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość procedur produkcyjnych GMP
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • motywujący pakiet wynagrodzeń
  • szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków grupowego ubezpieczenia na życie
  • pracę w atmosferze współpracy

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Wibo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach ul. Kościerska 11

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@wibo.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, czas przechowywania określono na 1 rok.

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Klauzula Zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wibo Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wibo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach przy ul. Kościerskiej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.