kandydatów

Etat Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Elektronika Spółka Akcyjna miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6791409, z dnia 2022-04-01

Elektronika S.A.

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji.
            Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Osoba na tym stanowisku będzie samodzielnie wykonywała obowiązki z zakresu kadr i płac dla około 80 pracowników Spółki, tj. m.in.:
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
    • Prowadzenie dokumentacji i spraw związanych z ZFŚS
    • Prowadzenie akt osobowych
    • Naliczanie wynagrodzeń
    • Sporządzanie rozliczeń podatkowych, sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji tj. GUS, US, PFRON, ZUS
    • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
    • Kontakt z Urzędami, ZUS i innymi instytucjami zewnętrznymi w sprawach kadrowo płacowych;
    • Przygotowywanie przelewów „pracowniczych”
    • Tworzenie zmian do regulaminów/aktów wew. Spółki lub wprowadzania nowych zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi oraz prawem podatkowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość przepisów prawa: Kodeks pracy, ustawa o ZFŚS, Ustawa o PDOF/PDOP, Ustawa o rachunkowości i inne akty prawne wykorzystywane na zajmowanym stanowisku
  • Znajomość Excel przynajmniej w stopniu dobrym
  • Znajomość Comarch Optima do obsługi kadrowo płacowej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe  i legalne narzędzia pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach