kandydatów

Etat Inżynier / Technik Serwisu

Firma: HR Support miejsce pracy: Gdynia

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, która działa na terenie Polski od ponad 15 lat i jest producentem maszyn i urządzeń dźwigowych (towarowych i osobowych), poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier / Technik Serwisu
Miejsce pracy: Gdynia
OBOWIĄZKI:
  • przeprowadzenie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń;
  • doradztwo techniczne;
  • praca z dokumentacja techniczną.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym np. z naprawą maszyn elektrycznych lub hydraulicznych, typu maszyny budowlane, silniki, wózki widłowe itp. (mile widziane)
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem/doradztwo techniczne;
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i urządzeń elektrycznych;
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność i zaangażowanie.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premię
  • szkolenia wdrożeniowe i techniczne;
  • zdobycie dodatkowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta MultiSport;
  • samochód służbowy.