kandydatów

Etat Główna księgowa / Samodzielna księgowa

Firma: Roan Ship Chandler miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6809325, z dnia 2022-04-05

Firma z ponad 20-letnią tradycją, działająca w branży zaopatrzenia statków, poszukuje osoby na stanowisko:

Główna księgowa / Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Sporządzenie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US, PFRON).
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT).
  • Rozliczanie i księgowanie delegacji.
  • Rozliczanie zobowiązań i należności firmy.
  • Uzgadnianie sald na kontach księgowych.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont.
  • Prowadzenie administracji kadrowo-płacowej.

Wymagania

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima.
  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównej/nego księgowej/wego.
  • Ukończenie studiów z zakresu finansów, rachunkowości.
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów kodeksu pracy.
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Pracę w ciekawej, pełnej wyzwań branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.