kandydatów

Etat Specjalista ds. Księgowości

Firma: Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I. miejsce pracy: Gdynia

Zakłady odzieżowe ,,Wybrzeże" S.l. to jeden z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia w Polsce. Jesteśmy firmą, która od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • kontrola czynności z zakresu VAT oraz sporządzanie dekretacji podatkowych
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych , uzgadnianie sald kont księgowych w tym sald rozrachunkowych
  • realizacja czynności związanych z zamknięciem okresu w obszarze zobowiązań
  • bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów księgowych
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/warunek konieczny, mile widziany certyfikat FCE
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość
  • mogą być osoby bez doświadczenia z  w/w kierunków, które są na ostatnim roku studiów
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel
  • operatywność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie /umowę o pracę / praca od 8.00-16.00
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.