kandydatów

Etat Kierowca kat. C

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 6830868, z dnia 2022-04-08

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmująca się cateringiem dietetycznym szuka kierowcy z uprawnieniami kat C.

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • realizacja transportu z bazy mieszczącej się w Rumi,
  • trasa Rumia - Szczecina, Szczecin - Rumia,
  • przestrzeganie terminowości realizowania trasy,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii,
  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru.

Wymagania

  • wymagana aktualna karta kierowcy, kwalifikacja i badania,
  • min. wykształcenie średnie,
  • mile widziane prawo jazdy kat. C+E,
  • mile widziana podstawowa wiedza na temat budowy samochodu,
  • punktualność,
  • potwierdzenie posiadania ważnych badań psychologicznych i lekarskich,
  • doświadczenie,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy

  • pełen etat
  • umowa o pracę,
  • codzienny powrót do domu,
  • na okresie próbnym wynagrodzenie 4500 netto (przez okres 2 msc),
  • po okresie próbnym wynagrodzenie do 7000 netto.