kandydatów

Etat Asystent spedytora drogowego

Firma: Uni-Logistics Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6829818, z dnia 2022-04-10

Uni-logistics Sp. z o.o. jest rozpoznawanym i uznanym kompleksowym operatorem logistycznym, działającym na rynku od 2007 roku. To firma z tradycjami i w 100% z kapitałem polskim. Świadczymy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, transportu drogowego, transportu ponadnormatywnego, logistyki magazynowej i obsługi celnej.

Asystent spedytora drogowego

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Nr Ref.: RFD/A/2022

Opis stanowiska

  • Wsparcie w realizacji usług spedycyjnych
  • Przyjmowanie i ewidencjonowanie zleceń spedycyjnych
  • Nadzór nad właściwym obiegiem oraz archiwizacją dokumentów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Transportu i Logistyki
  • Chęci rozwoju w tematyce związanej ze spedycja drogową
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin, premia świąteczna
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów
  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń