kandydatów

Etat Doradca ds. wsparcia sprzedaży - Sales Support

Firma: Schenker Sp. z o.o. miejsce pracy: Sopot

Doradca ds. wsparcia sprzedaży - Sales Support
Miejsce pracy: Sopot
Zakres zadań:
  • Aktywne rozpoznanie i przekazanie potencjałów klientów w celu ich pozyskania,
  • Przygotowywanie ofert i umów dla klientów,
  • Aktualizacja cenników w systemach IT DB Schenker,
  • Prowadzenie dokumentacji Klientów wraz z przedstawicielem Field Sales,
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych i analiz handlowych,
  • Aktywny rozwój sprzedaży całego portfela usług DB Schenker poprzez wspieranie Zespołu Sprzedażowego w realizacji zadań.

Nasze wymagania:

  • Pierwsze doświadczenia w obszarze sprzedaży lub w branży TSL,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność skupiania się na celach,
  • Umiejętność budowania relacji sprzedażowych przez telefon – cold calling,
  • Przywiązywanie dużej wagi do jakości usług świadczonych na rzecz klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia),
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Zielony Czas Pomagania, Świąteczny Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Doradca ds. wsparcia sprzedaży przyczynia się do rozwoju rentownej sprzedaży całego portfela usług DB Schenker poprzez wsparcie wewnętrzne dla zespołu sprzedaży. Doradca wspiera handlowców w przygotowywaniu ofert, umów, wycen, aktualizacji cenników, aneksów. To rola stacjonarna, niezwiązana z odbywaniem osobistych wizyt u Klientów. Jeżeli jednak chcesz rozpocząć pracę w dziale sprzedaży - będzie to dla Ciebie świetny start. W DB Schenker pracujemy etycznie, zgodnie z naszymi wartościami - Klient jest dla nas partnerem, a naszym celem jest dostarczyć wartość zarówno dla biznesu Klienta, jak i naszego. Pracujemy zespołowo, pomagamy sobie i szanujemy się wzajemnie. Jeżeli podzielasz te wartości, aplikuj :)