kandydatów

Etat Specjalista ds. administrowania nieruchomościami

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. administrowania nieruchomościami
Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia
Nr ref.: Specjalista ds. administrowania nieruchomościami - Gdynia
Opis stanowiska
  • realizacja zadań z zakresu zarządzania nieruchomościami, położonymi w miejscowościach: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia,
  • prowadzenie dokumentacji administracyjnej i eksploatacyjnej oraz ewidencji dot. nieruchomości,
  • współpraca z dostawcami usług związanych z utrzymaniem nieruchomości, nadzór nad ich właściwą realizacją,
  • protokolarny odbiór i przekazywanie nieruchomości,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych nieruchomości, podejmowanie czynności mających na celu usunięcie awarii oraz jej przyczyn i skutków,
  • nadzór nad firmami świadczącymi usługi sprzątania oraz bieżącej konserwacji,
  • dokonywanie odczytów wskazań liczników,
  • rozliczanie kosztów dostawy mediów,
  • opisywanie faktur/rachunków pod względem rachunkowym zgodnie z zawartymi umowami,
  • bieżący kontakt z lokatorami,
  • bieżąca obsługa programu do zarządzania nieruchomościami.
Wymagania
  • doświadczenie zawodowe związane z administrowaniem nieruchomościami w tym wspólnotami mieszkaniowymi,
  • posiadanie licencji zarządcy nieruchomości lub odbycie certyfikowanego kurs zarządzania nieruchomościami/studiów podyplomowych z zakresu nieruchomości - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę,
  • znajomość programu Mieszczanin – mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B
  • możliwość dysponowania własnym samochodem (rekompensowane przez pracodawcę ryczałtem),
  • dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, zaangażowanie.
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny,
  • karty sportowe.