kandydatów

Etat Project Manager

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

People make places
Project Manager
Miejsce pracy: Gdynia

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Twój zakres obowiązków
  • Rozwój biznesu poprzez nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Planowanie, koordynowanie, prowadzenie i rozliczanie projektów
  • Przygotowywanie wymaganych raportów projektowych i finansowych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z działami administracyjnymi oraz centralnym zespołem PM
  • Współpraca i koordynacja podwykonawców
  • Tworzenie kosztorysów oraz zbieranie ofert od podwykonawców i zespołu PM
  • Przestrzeganie ustalonych procedur projektowych oraz dbanie o BHP
  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości projektowych
  • Udział w szkoleniach oraz kampaniach prowadzonych przez organizację
Nasze wymagania
  • Umiejętność tworzenia kosztorysów z branży ogólno-budowlanej / mile widzianej konstrukcji budynków
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w realizacji projektów typy FIT-OUT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość oprogramowania pakietu MS Office, AutoCAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
To oferujemy
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy
Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Kawa / herbata
  • Napoje