kandydatów

Etat Serwisant Technik Operator Automatów Vendingowych

Firma: KAFFERIA s.c. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 6961983, z dnia 2022-05-05

FIRMA KAFFERIA www.kafferia.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych pracowników na stanowisko:

Serwisant Technik Operator Automatów Vendingowych

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • uzupełnianie automatów z napojami gorącymi oraz napojami zimnymi i przekąskami
  • drobne naprawy i wymiana zużytych elementów
  • dbałość o czystość automatów oraz wizerunek firmy na podległym obszarze

Wymagania

  • odpowiedzialność i dobra samoorganizacja pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • dobrą, przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę w otoczeniu rozpoznawalnych marek: Jacobs, Tymbark, Mars
  • możliwość decydowania o organizacji swojej pracy
  • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • urlopy w okresie wakacyjnym
  • po okresie próbnym umowa o pracę
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon
  • stabilność zatrudnienia
  • proces szkoleniowy i ciągły rozwój wpisany w działalność firmy