kandydatów

Etat Analityk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Analityk
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/22/0980
OBOWIĄZKI:

-Monitorowanie informacji w mediach, na stronach rządowych i innych zaufanych źródłach w internecie w języku angielskim i hiszpańskim. -Tworzenie nowych rekordów w oparciu o źródła oraz uzupełnianie już istniejących rekordów o nowe informacje. -Praca z tekstem pisanym na poziomie biegłym; interpretacja tekstu pisanego ze specyficznych obszarów słownictwa m.in. dokumenty finansowe, prospekty emisyjne obligacji etc, aktualizacja informacji. -Obsługa klienta biznesowego w j. angielskim i hiszpańskim.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane 1,5 roczne doświadczenie w międzynarodowym środowisku zawodowym lub na podobnym stanowisku (w tym staże). Wymagania: biegła obsługa komputera, narzędzi MS Office, Access i Outlook, zdolności analityczne oraz obsługa klienta międzynarodowego. Biegła znajomość w mowie i w piśmie języka angielskiego i hiszpańskiego.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 583 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni