kandydatów

Etat Technolog / Programista CNC

Firma: RS Hydrocnc Sp. z o.o. Sp.K. miejsce pracy: Ostaszewo

Firma produkuje detale dla energetyki wodnej, części dla przemysłu, części do silników, turbin, łopatki, formy typu PET, itp, głównie dla klientów zagranicznych.

Technolog / Programista CNC
Miejsce pracy: Ostaszewo
Opis stanowiska:

Technolog programista CNC - tokarki - pisanie programów CNC, dobieranie parametrów, narzędzi obróbki, itp.

Wymagania:
  • doświadczenie min 3 lata w obróbce skrawaniem metali
  • dobieranie narzędzi i ustalanie parametrów obróbki
  • programowanie na sterowaniach FANUC, Sinumerik
  • znajomość oprogramowania MasterCam lub NX
  • projektowanie procesów technologicznych (toczenie, frezowanie)
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej procesów obróbki skrawaniem
  • nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi
  • komunikatywność, pracowitość, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, wykazywanie inicjatywy
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • praca stała na umowę o pracę, jednozmianowa (7-15), szkolenia programowania, wynagrodzenie 35-40 zł/godz. na początek
  • do zakładu pracy jeździ auto służbowe z Gdyni i Matarni, jeżeli jest ktoś z trójmiasta