kandydatów

Etat Monter kontenerów / ślusarz

Firma: STRABAG BMTI Sp. z o.o. miejsce pracy: Kowale

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.

Monter kontenerów / ślusarz
Miejsce pracy: Kowale

Zadania

  • montaż zapleczy kontenerowych
  • serwisy/naprawy kontenerów budowlanych, sanitarnych, magazynowych

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • montaż kontenerów na budowach
  • dyspozycyjność do pracy w delegacji
  • doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.