Etat Starszy ekspert ds. projektów (eng: sr. associate - projects)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Starszy ekspert ds. projektów (eng: sr. associate - projects)
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/22/1096
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie strategii testowej. Kierowanie zespołem testerów z praktycznym doświadczeniem w zakresie hadoop i datawarehousing. Komunikacja z interesariuszami. Opracowanie i kontrola protokołu testowego ze względu na szereg czynników, testy regresyjne i scenariusze wdrożeniowe. śledzenie problemów i ich usuwanie. Przygotowanie scenariuszy testowych, przypadków, RTM i danych testowych. Identyfikacja ryzyka. Przekazywanie do akceptacji. Spotkania retrospektywne, raporty. Budowanie zespołu,przekazywanie wiedzy, zarząd szkoleniami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa komputera ;

Wymagania inne:

[Inne] : Doświadczenie zawodowe: co najmniej dwa lata na stanowisku związanym z testowaniem, zapewnieniem jakości. Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta lub specjalisty (associate - projects). Wykształcenie: wyższe (co najmniej licencjackie) w zakresie inżynierii (techniczne)

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 953 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni