kandydatów

Etat Specjalista - Zespół Technik Informatycznych

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Specjalista - Zespół Technik Informatycznych
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Do obowiązków zatrudnionego pracownika będzie należeć m. in.:

  • zarządzanie (administrowanie i eksploatacja) ogólnouczelnianymi systemami baz danych (SBD) oraz ogólnouczelnianymi systemami informatycznymi wspierającymi funkcjonowanie UMG,
  • projektowanie i rozwój aplikacji wspomagających procesy ogólnouczelniane,  biblioteczne oraz upowszechniania nauki (administracja POL-ON, PBN),
  • analiza funkcjonalności, przygotowanie dokumentacji przedwdrożeniowej i powdrożeniowej dla nowych systemów informatycznych,
  • przeprowadzanie personalizacji ELS (Elektronicznych Legitymacji Studenckich) oraz kard KD (kart dostępowych).
Wymagania:

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • wykształcenie: wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemów operacyjnych LINUX, Windows, Windows Server,
  • umiejętność pisania skryptów w powłoce BASH,
  • umiejętność programowania w języku wysokiego poziomu np. Java, znajomość języka XHTML oraz PHP,
  • znajomość bazy danych MySQL, MSSQL,
  • podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych,
  • umiejętność posługiwania się platformami wirtualizacji VMWare, Hyper-V, KVM,
  • znajomość konfiguracji i eksploatacji macierzy dyskowych / serwerów NAS oraz chmury Microsoft365,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych sprzętu komputerowego (hardware, oprogramowanie) wraz z urządzeniami peryferyjnymi,
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne i interpersonalne, zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu, otwartość, kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w uczelni wyższej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • kartę Multisport,
  • pakiet socjalny.

Wymiar czasu pracy: Pełen etat

Komórka organizacyjna: Zespół Technik Informatycznych
Przewidywana data zatrudnienia: czerwiec 2022