kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Starszy referent
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Przewidywany zakres obowiązków

  • kontrola formalno-rachunkowa faktur przychodzących
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego
  • rozliczanie zaliczek i delegacji
  • rejestracja przelewów w systemie bankowym
  • praca w kasie (w niewielkim nakładem czasu pracy)
Wymagania:

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe

  • wykształcenie średnie kierunkowe/ wyższe ekonomiczne lub inne wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,
  • doświadczenie w zakresie stosowania ustawy o rachunkowości,
  • znajomość obowiązujących  przepisów dotyczących dowodów księgowych,
  • umiejętność przewalutowań,
  • znajomość rozliczania kosztów podróży krajowych i zagranicznych,
  • znajomość procesów windykacyjnych,
  • mile widziana znajomość przepisów dotyczących zasad prowadzenia gospodarki finansowej uczelni wyższych,
  • mile widziana znajomość obsługi programów    księgowych,
  • rzetelność, sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy z MS Office oraz innym oprogramowaniem wspomagającym pracę
  • wysokie standardy etyczne,
  • inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu potencjalnych problemów,
  • zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany,
  • umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny: bony, wczasy pod grusza itp.
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Komórka organizacyjna: Kwestura

Przewidywana data zatrudnienia: Czerwiec  2022 r.