kandydatów

Etat Operator maszyn produkcyjnych

Firma: Morad Sp. z o.o. miejsce pracy: Kartuzy

Ogłoszenie numer: 7083531, z dnia 2022-05-31

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Kartuzy

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Przeprowadzanie pomiarów wykonanych detali
  • Uzupełnianie dokumentacji i analiza wyników
  • Dbałość o jakość produkowanych komponentów
  • Znajomość obróbki skrawaniem (mile widziane w aluminium)

Wymagania

  • Dobra znajomość czytania i interpretowania rysunku technicznego (warunek konieczny)
  • Umiejętność wykonywania pomiarów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatny pakiet opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego