kandydatów

Etat Masażysta tajski

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Masażysta tajski
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/22/1221
OBOWIĄZKI:

wykonywanie masażu tajskiego; planowanie i organizowanie własnej pracy; przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy; organizowanie stanowiska pracy; wyjaśnianie zasady i techniki podstawowych metod masażu; nawiązywanie i utrzymanie kontaktu z klientem;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : punktualność. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. [Umiejętność 1] : umiejętność tradycyjnego masażu tajskiego potwierdzona certyfikatem, sprawność fizyczna, miła aparycja, dokładność w wykonywanej pracy oraz [Inne] : W sprawach technicznych i organizacyjnych proszę o kontakt +48 516 772 516, kontakt kandydatów z pracodawcą +48 790 815 566.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni