kandydatów

Etat Kierownik ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma: Elis Textile Service Sp. z o.o. miejsce pracy: Chwaszczyno

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Aktualnie do poszukujemy osoby na stanowisko:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Kierownik ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Chwaszczyno
Zadania
  • Inicjowanie i wdrażanie ulepszeń w ofercie produktowej i usługowej firmy w segmencie asortymentowym "facility" (maty podłogowe, mopy, profesjonalna: chemia ściereczki, ręczniki kuchenne, lampy owadobójcze, urządzenia do dezynfekcji i pomiaru temperatury, itp.),
  • Wsparcie zespołów handlowych w aspektach technicznych, jak i argumentacji sprzedażowej usług z grupy "facility", wspieranie pracowników w rozmowach z klientami, udział w procesach reklamacji,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników oraz przygotowywanie kampanii informacyjnych o wdrażanych produktach / usługach,
  • Zbieranie informacji, analiza potrzeb, identyfikowanie możliwości zwiększenia sprzedaży oraz doradztwo techniczne u kluczowych klientów Elis. Odbywanie wizyt u klientów na terenie kraju,
  • Aktywny udział w realizacji konkursów i kampanii sprzedażowych,
  • Przygotowywanie baz danych do telemarketingu, zarządzanie bazą sales-leadów,
  • Koordynowanie stanów magazynowych i asortymentów produktowych w Zakładach Elis, współpraca z dostawcami urządzeń, tekstyliów i serwisu w kraju i za granicą,
  • Przygotowywanie prezentacji sprzedażowych, "bazy wiedzy", cenników usług dla przedstawicieli handlowych i klientów,
  • Aktualizowanie procedur, certyfikatów i instrukcji dotyczących zasad serwisu usług,
  • Regularna współpraca z działem marketingu w celu tworzenia treści i materiałów do strony internetowej, portali Linkedin i Youtube.
Oczekujemy
  • Poszukujemy osoby, która posiada umiejętności związane z wdrażaniem i zarządzaniem produktami oraz przygotowaniem ich do sprzedaży (analiza zapotrzebowania na rynku, tworzenie dokumentacji produktowych, organizowanie kampanii produktowych / sprzedażowych, przeprowadzanie szkoleń produktowych),
  • Kandydat powinien posiadać wiedzę z obszaru marketingu, zarządzania produktami i sprzedaży,
  • Preferowane będą osoby, które koordynowały, usprawniały i wprowadzały ulepszenia w ofercie produktowej danej firmy,
  • Do przygotowania kalkulacji cenowych i analizy rentowności produktów potrzebna będzie dobra znajomość programu MS Excel (między innymi praktyczna znajomość funkcji: "wyszukaj pionowo", "jeżeli", tabele przestawne, formatowanie warunkowe),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy kat. B., gotowość do wyjazdów służbowych i prowadzenia szkoleń produktowych i spotkań z kluczowymi klientami Elis na terenie kraju.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - działamy w Polsce od ponad 25 lat,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych,
  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • Prywatną opiekę medyczną za "1 zł", kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta, paczki dla dzieci),
  • Fantastyczną atmosferę w zgranym zespole,
  • Dobrze wyposażone zaplecze socjalne,
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników.
Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników
  • Work-life balance
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia