kandydatów

Etat Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Inside Sales)

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawiają, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Inside Sales)
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska
  • Bezpośredni kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem dla usług spedycji morsko-lotniczej, budowanie relacji
  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży we wszystkich procesach
  • Wsparcie obsługi obecnych klientów firmy z regionu
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM
  • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych
Wymagania
  • Gotowość do rozwijania kompetencji sprzedażowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność
  • Zdolności organizacyjne, chęć podejmowania inicjatywy, proaktywna postawa;
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu spedycji oraz sprzedaży
  • Wsparcie doświadczonego handlowca, z którym będziesz pracować w duecie
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kompetencji pracownika
  • Bezpłatny pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej
  • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego m.in. dopłatę do karty sportowej Multisport, dofinansowanie wypoczynku, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia i inne benefity dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Budżet na podnoszenie kompetencji językowych