Etat Specjalista ds. analiz w sekcji analiz Pracowni Chromatografii Gazowej

Firma: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Specjalista ds. analiz w sekcji analiz Pracowni Chromatografii Gazowej
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • Obsługa i konserwacja chromatografów gazowych, chromatografów gazowych sprzężonych ze spektrometrią mas (GC-MS, GC-MS/MS) oraz nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczego
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych technikami instrumentalnymi GC, GC-MS, GC – MS/MS
  • Analiza otrzymanych wyników zgodnie z Procedurami obowiązującymi w Pracowni Chromatografii Gazowej
  • Prowadzenie rzetelnych zapisów z wykonywanych analiz zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z Chromatografami Gazowymi, ewentualnie Cieczowymi
  • Znajomość technik Chromatografii Gazowej i/lub Cieczowej
  • Znajomość obsługi Chromatografów Gazowych i/lub Cieczowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Akredytowanym Laboratorium zgodnie z wymaganiami normy ISO 17025
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Chromatografią Gazową Sprzężoną ze Spektrometrią mas i/lub Tandemową Spektrometrią Mas (GC-MS, GC-MS/MS)
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-21)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w rozwiązywaniu problemów analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę aparatury anglojęzycznej
  • Znajomość Pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel i Word)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Praca z różnorodnymi próbkami w szerokim zakresie metod badawczych
  • Praca wśród specjalistów
  • Poszerzenie kompetencji w wybranych obszarze z zakresu Zapewnienia Jakości Wyników/ organizacji Pracowni
  • Udział w dodatkowych projektach
  • Awans pionowy w strukturach Pracowni Mikrobiologii
  • Rozwój w strukturach firmy
  • Współpraca z Pracowniami w innych lokalizacjach
  • Zdobycie gruntownego doświadczenia w zakresie mikrobiologii żywności
  • Zdobycie praktycznej wiedzy w szerokim zakresie metod badawczych
  • Wewnętrzne szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.