kandydatów

Etat Specjalista ds. floty samochodowej

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 7130007, z dnia 2022-06-09

Klient portalu Praca.pl

Firma cateringowa poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. floty samochodowej.

Specjalista ds. floty samochodowej

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • Zarządzanie flotą
  • Wydawanie i przyjmowanie samochodów: sprawdzenie stanu, przygotowanie samochodu, sporządzenie formularzy
  • Kontakt z kierowcami
  • Bieżąca pomoc w wypadkach
  • Terminowa realizacja zamówień na nowe samochody
  • Współpraca z serwisami samochodowymi i firmami leasingowymi
  • Sprzedaż samochodów poleasingowych
  • Koordynacja procesu wymiany samochodów używanych na nowe
  • Pomoc użytkownikom samochodów służbowych przy rozwiązywaniu bieżących problemów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2-3 lata
  • Wykształcenie o kierunku spedytor mile widziane
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Obsługa komputera - pakiet MS Office, w tym biegła znajomość Ms. Excel
  • Wielozadaniowość
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Jasność przekazywania informacji
  • Rzetelność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie (na start 4000 netto)
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę
  • Wynagrodzenie rośnie odpowiednio do zaangażowania i osiąganych wyników
  • Zatrudnienie na okresie próbnym umowa zlecenie
  • Po okresie próbnym zatrudnienie na współpracy B2B