kandydatów

Etat Kierownik Projektów

Firma: Asseco Data Systems S.A. miejsce pracy: Gdynia

Zespół Wsparcia i Projektów Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Kierownik Projektów
Miasto: Gdynia

Zadania:

  • samodzielne, skuteczne i kompleksowe zarządzanie projektem (dokumentacja, zakres, budżet, zasoby, ryzyka),
  • odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji projektu i wdrażanie planu działań,
  • reprezentowanie Firmy wobec klienta, podwykonawców, instytucji zewnętrznych,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • definiowanie i bieżący monitoring zlecanych działań,
  • zgłaszanie i wdrażanie usprawnień dotyczących pracy Biura Projektów, stosowanych procedur, utrzymanie ustalonych poziomów jakości,
  • przygotowanie wkładu do oferty w procesie zamówienia publicznego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wytwórczych i wdrożeniowych,
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu dokumentacji projektowej,
  • doświadczenie w tworzeniu strategii, usprawnianiu procedur,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • home office,
  • współpracę z ekspertami,
  • dzielenie się wiedzą,
  • naukę języka angielskiego,
  • ciekawe projekty,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę zdrowotną,
  • kartę sportową,
  • fundusz kulturalny,
  • dofinansowanie wypoczynku.
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”