kandydatów

Etat Instruktor praktycznej nauki zawodu - kucharz

Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew miejsce pracy: Tczew

Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew
Instruktor praktycznej nauki zawodu - kucharz
Miejsce pracy: Tczew
Numer: 41/6/2022
OBOWIĄZKI:

Nadzór, opieka i nauka zawodu nad powierzonymi młodocianymi pracownikami, zgodnie z przepisami prawa. Przygotowanie uczniów do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.. Przestrzeganie przepisów i nadzorowania wykonywanych przez uczniów prac zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bieżące i aktywne uczestniczenie w pracy wychowawczej nad uczestnikami OHP. Używania zgodnie z przepisami BHP ubrania roboczego. Odbywania zajęć zgodnie z harmonogramem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Tytuł mistrza w zawodzie kucharz lub w zawodzie wchodzącym w zakres zawodu, i przygotowanie pedagogiczne wymagane od nauczycieli lub ukończony kurs pedagogiczny lub świadectwo ukończenia liceum zawodowego i tytuł robotnika wykwalifikowanego lub równorzędny w zawodzie, którego będą nauczać, oraz co najmniej czteroletni staż pracy w tym zawodzie nabyty po uzyskaniu tytułu zawodowego lub

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew