kandydatów

Etat Specjalista ds. Umów Infrastrukturalnych

Firma: Towerlink Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Specjalista ds. Umów Infrastrukturalnych
Miejsce pracy: Gdynia
Twoje Zadania:

Realizacja zadań związanych z renegocjacją umów dot. budowy i rozbudowy mobilnej sieci telekomunikacyjnej.

  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem i administrowaniem istniejącymi umowami najmu i dzierżawy pod stacje bazowe
  • Optymalizacja kosztów i warunków podpisywanych umów, renegocjacje umów najmu i dzierżawy, obniżanie kosztów posiadania infrastruktury sieciowej
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w ramach zadań zleconych w obszarze umów najmu, w tym nadzór nad ich działaniami, monitorowanie postępów, analiza i raportowanie wyników
  • Przygotowywanie wybranych nieruchomości do zakupu, negocjacje warunków zakupu
  • Zarządzanie zapadalnością umów najmu i renegocjacje umów kończących
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (prawo/ekonomia/zarządzanie)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • Praktyka w negocjacjach biznesowych
  • Wiedza w zakresie regulacji prawnych w obszarze umów najmu i dzierżaw
  • Umiejętność tworzenia i analizowania umów najmu i dzierżawy
  • Znajomość rynku nieruchomości
  • Wiedza o rynku telekomunikacyjnym
  • dobra znajomość MS Office, w tym Excel
Oferujemy:
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy
  • praca w systemie hybrydowym
  • nauka języka angielskiego
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.