kandydatów

Etat Kierownik ds. Sprzedaży Usług Sieciowych

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Kierownik ds. Sprzedaży Usług Sieciowych
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie analiz, ekspertyz, koncepcji technicznych rozwiązań w obszarze usług sieciowych;
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami;
  • Przygotowywanie szacunków i planów kosztowych dla prowadzonych projektów;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Aktywne współuczestnictwo w realizacji polityki sprzedażowej;
  • Merytoryczne wsparcie pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż;
  • Wewnętrzna weryfikacja warunków technicznych dla projektowanych usług;
  • Analizowanie dokumentacji technicznej;
  • Pozyskiwanie i negocjowanie z dostawcami zewnętrznymi kosztów zasobów niezbędnych do realizacji projektu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o specjalności Telekomunikacja, Teleinformatyka i/lub pokrewne;
  • Co najmniej roczne letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów telekomunikacyjnych;
  • Bardzo dobrej orientacji na rynku dostawców usług;
  • Silna orientacja na wyniki, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Znajomość rozwiązań sieciowych dla usług realizowanych w technologii radiowej, światłowodowej, miedzianej;
  • Doświadczenie w projektowaniu usług sieciowych w tym rozwiązań z obszaru DDOS, Data Center, MPLS, SD-WAN, FTTx, Internet, Łącza L2/L3;
  • Znajomość międzynarodowego i krajowego rynku usług telekomunikacyjnych;
  • Samodzielność, wszechstronność i otwartość na zmiany, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz prezentacji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów;
  • Przyjazny tryb wdrożenia;
  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Pakiet benefitów GPP.