kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Globalway sp. z o. o. miejsce pracy: Przejazdowo

Dołącz do zespołu Globalway!

Jesteśmy firmą współpracującą z polskim oddziałem międzynarodowej sieci sklepów internetowych Costway. Zajmujemy się magazynowaniem i wysyłką towarów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Przejazdowo

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki:
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Kompletowanie towarów zgodnie ze specyfikacją i przygotowywanie produktów do wysyłki
  • Inne zlecone prace magazynowe
Wymagania:
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,
  • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów,
  • Pozytywne nastawienie do pracy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnym kompleksie magazynowym przy ul. Główna w Gdańsku (obok hurtowni Makro) oraz możliwość dobrania pakietu benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dofinansowanie karty Multisport).

Benefity:

  • Prywatna opieka LuxMed
  • Kursy językowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Parking dla pracowników
W Globalway zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu magazynowania i transportu towarów dla marki Costway. Naszymi głównymi kierunkami transportów są Niemcy, Włochy i Francja.

Pracujemy w gronie profesjonalistów z różnych dziedzin - łączy nas poczucie wspólnoty i dążenie do wyznaczonych celów.

Doceniamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności naszego zespołu, dlatego powierzamy naszym pracownikom dużą niezależność w działaniu.

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele a różnorodność i otwarty umysł uważamy za wartość dla firmy.