kandydatów

Etat Specjalista ds. nadzoru właścicielskiego i organizacji

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy liderem telekomunikacji na rynku krajowym, wciąż się rozwijamy i poszukujemy nowych pracowników do Naszych zespołów sprzedażowych! Znudziła Cię sztampowa praca „w korpo”? Nie masz ochoty pracować z ludźmi, którzy widzą tylko cyferki, a nie człowieka? Zgłoś się do nas!!!

Specjalista ds. nadzoru właścicielskiego i organizacji
Miejsce pracy: Gdynia
Twoje zadania:
  • Bieżąca obsługa administracyjna organów Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej VECTRA;
  • Organizacja i koordynacja zadań dotyczących spraw rejestrowych Spółek z Grupy w KRS;
  • Nadzór nad dokumentacją Spółek wchodzących w skład Grupy VECTRA;
  • Zapewnienie poszczególnym komórkom i stanowiskom informacji o zasobach dokumentów;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa przy udostępnianiu oryginałów dokumentów: tworzenie kopii, kontrolowanie ilości i ewidencja wypożyczeni;
  • Kopiowanie i skanowanie dokumentów spółek z Grupy, wysyłka dokumentów, przygotowywanie dokumentów do sądu itp.;
  • Udział w zgromadzeniach, współpraca z kancelarią notarialną.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe – kierunek: Prawo / Administracja,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją,
  • Skrupulatność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość j. angielskiego.
Mile widziane
  • Co najmniej podstawowa znajomość kodeksu spółek handlowych.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań u lidera usług telekomunikacyjnych w kraju,
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”