kandydatów

Etat Administrator IT

Firma: Elektronika S.A. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7293555, z dnia 2022-07-19

Elektronika S.A.

Elektronika S.A. to hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Zaopatrujemy producentów urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator IT

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Zadaniem naszego zespołu jest wspieranie naszych współpracowników w ich codziennej pracy oraz wdrażanie rozwiązań optymalizujących biznes. Dlatego, poza umiejętnościami technicznymi, istotna dla nas jest znajomość procesów biznesowych związanych ze sprzedażą, logistyką i gospodarką magazynową oraz umiejętność pracy projektowej w zespole. Jako dział wspierający ludzi, po prostu musimy ich lubić i być dla nich wyrozumiali. Działamy zespołowo i staramy się, aby każdy z nas zdobył kompetencje potrzebne do wykonywania wspólnych zadań. W trosce o dobro firmy, ale i własne, staramy się utrzymywać szerokie kompetencje pozwalające na wzajemne zastępstwa i różnorodność wykonywanych zadań.

Jako administrator IT będziesz zajmować się opieką i rozwojem infrastruktury informatycznej, w tym:

  • przygotowaniem i konserwacją stanowisk roboczych (komputery, drukarki, telefony VoIP i GSM);
  • wsparciem technicznym użytkowników końcowych (Windows, Office, aplikacje dedykowane, hardware);
  • kontaktem z dostawcami i realizacją zamówień na potrzeby działu IT;
  • administrowaniem infrastrukturą serwerową i sieciową;

Wymagania

  • umiejętność instalacji i administracji Windows 10;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office / Office 365
  • umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego
  • umiejętność konfiguracji systemów iOS i Android
  • znajomość zagadnień sieciowych oraz VoIP;
  • poważne podejście do zagadnień bezpieczeństwa;
  • ukończone studia wyższe min. stopień licencjacki;
  • znajomość Windows Server i SQL Server będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • różnorodność zadań i szeroką przestrzeń do rozwoju oraz wykorzystywania wiedzy eksperckiej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie za wkład w rozwój firmy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w niewielkim, ambitnym i profesjonalnym zespole
  • pracę z hardware’m wysokiej klasy
  • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na warunkach korporacyjnych
  • wygodne, nowoczesne i klimatyzowane biuro
  • przypisane miejsce parkingowe
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku