kandydatów

Etat Pracownik Działu Obsługi Sprzedaży

Firma: POLOR Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7329441, z dnia 2022-07-27

POLOR Sp. z o.o.

Wyłączny importer m.in. angielskich urządzeń Numatic, niemieckiej chemii profesjonalnej Kleen-Purgatis, robotów sprzątających PURON

Pracownik Działu Obsługi Sprzedaży

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • obsługa klientów biznesowych, platform zakupowych oraz klientów indywidualnych
  • obsługa procesu realizacji zamówień
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych, magazynowych
  • kontakt telefoniczny i e-mail z klientami firmy
  • współpraca z różnymi działami w firmie
  • dbałość o jakość i standardy obsługi
  • obsługa reklamacji
  • administracja dokumentów

Wymagania

  • minimum półrocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • minimum średniego wykształcenia
  • zdolności analitycznych - w tym także umiejętności definiowania problemów oraz tworzenia propozycji ich rozwiązania
  • dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • obsługa komputera na wysokim poziomie, w tym praktyczne wykorzystanie pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • obsługa systemu klasy ERP, mile widziana znajomość SAP Bussines One

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej przez 28 lat pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju kompetencji w oparciu m.in. o szkolenia
  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • szkolenie w zakresie produktów firmy i wykonywanych działań
  • umowa o pracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-07-2022
Wyświetleń: 168