kandydatów

Etat Sekretarka

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7355415, z dnia 2022-08-02

Klient portalu Praca.pl

Firma handlowa o ugruntowanej pozycji rynkowej z siedzibą w Gdyni

zatrudni od zaraz pracownika na stanowisku

Sekretarka

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Zapewnienie sprawnego działania biura, a w szczególności:

  • bieżąca obsługa korespondencji firmy, nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • administrowanie pomieszczeniami biurowymi siedziby firmy, organizowanie i obsługa spotkań z kontrahentami i  przedstawicielami firmy
  • obsługa połączeń oraz urządzeń telekomunikacji
  • koordynowanie i nadzór nad pracami w zakresie usług gospodarczo-bytowych, organizowanie zaopatrzenia w materiały socjalne i biurowe
  • nadzorowanie pracy pracowników zaplecza.

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel) oraz obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na warunkach umowy o pracę.