kandydatów

Etat Sales Manager

Firma: Euro-Pack Invest S.C. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7377522, z dnia 2022-08-08

EURO-PACK INVEST S.C. działa na rynku opakowań już od kilkunastu lat. Siedziba firmy wraz z magazynem mieści się w Gdyni. Doświadczenie zdobyte w ciągu wieloletniej działalności w branży opakowań pozwala nam na precyzyjne zaspokajanie potrzeb Klientów w zakresie pakowania i zabezpieczania różnego rodzaju towarów.

Sales Manager

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • opracowywanie strategii i planu sprzedaży towarów
  • organizacja pracy działu handlowego
  • realizowanie założonej strategii i planu sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych
  • budowanie długotrwałych i silnych relacji z kluczowymi klientami
  • sporządzanie oraz analiza raportów i prognoz
  • monitorowanie rynku branżowego
  • dbałość o wizerunek firmy nadzór nad zachowaniem odpowiednich standardów

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w firmie handlowej/produkcyjnej)
  • wykształcenie wyższe
  • zdolności analityczne i negocjacyjne
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu

Oferujemy

  • dobrą atmosferę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus premia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy : telefon, komputer, samochód
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w firmie o silnej pozycji na rynku