kandydatów

Etat Kierownik działu łańcucha dostaw - Logistyk

Firma: Elektronika S.A. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7349364, z dnia 2022-08-16

Elektronika S.A.

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji.
            Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

Kierownik działu łańcucha dostaw - Logistyk

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie i nadzorowanie terminowości dostaw
  • Koordynacja logistyki inbound i outbound – sprawności przyjmowania towarów i wysyłki ich do klientów.
  • Zarządzanie magazynem – optymalizacja stanów magazynowych, koszty magazynowania, itp.
  • Zarządzanie rozliczaniami kosztów transportu oraz przygotowywanie raportów analitycznych
  • Zarządzanie zespołami Zakupów, Spedycji oraz Magazynów
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw
  • Monitoring, analiza i optymalizacja procesów
  • Tworzenie, aktualizowanie i nadzorowanie procedur i procesów działu
  • Wyszukiwanie dostawców usług logistycznych i porównanie warunków handlowych
  • Negocjacja korzystnych warunków handlowych
  • Zapewnienie kompletności, poprawności danych w systemach informatycznych
  • Współtworzenie i analiza KPI
  • Współpracę z dostawcami w celu zapewnienia rozwoju biznesu.
  • Rozwiązywanie problemów z przepływami pomiędzy Magazynem centralnym, Magazynami oddziałowymi, Odbiorcami
  • Kontakt z innymi działami w obszarze danych produktowych;
  • Nadzór nad zgodnością z możliwościami logistycznymi, BHP, PPŻ magazynu
  • Nadzór nad inwentaryzacjami w firmie

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie Zakupów lub/i Logistyki
  • Preferowane osoby na stanowiskach managerskich lub niezależnych specjalistycznych
  • Mile widziane doświadczenie w postaci wdrożonych działań poprawiających wyniki w zakresie redukcji kosztów zakupów, optymalizacji procesów logistyczno-magazynowych
  • Doświadczenia w zakresie wdrażania nowych rozwiązań/ procesów/ systemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentacji koncepcji/ wyników na poziomie Zarządu
  • Biegła znajomość obsługi MS Excel – analizy/ raporty
  • Mile widziana znajomość pracy w systemie Axapta, pracy z kodem kreskowym itp.
  • Znajomość języka angielskiego (dostawcy spoza Polski)

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole zorientowanym na Klienta i technikę
  • Stabilne zatrudnienie w Spółce z niemal 30-letnim stażem w branży
  • Dużą samodzielność ale i wsparcie przy budowaniu działu i realizacji zadań
  • Potrzebne profesjonalne narzędzia pracy
  • Godne wynagrodzenie