kandydatów

Etat Agent Celny

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7413321, z dnia 2022-08-18

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Agent Celny

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • sprawną i terminową odprawę celną przesyłek eksportowych i importowych,
  • przygotowywanie i kontrola dokumentów celnych,
  • obsługa składu celnego,
  • wprowadzanie danych do systemów spedycyjnych i celnych oraz wystawianie dokumentów celnych
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i wizerunek firmy

Wymagania

  • aktualnego wpisu na listę agentów celnych
  • minimum 6 m-cy doświadczenia na stanowisku agenta celnego
  • wykształcenie min średnie
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu Ms Office
  • komunikatywności sumienności oraz odpowiedzialności
  • mile widziani kandydaci ze znajomością języka angielskiego

Oferujemy

  • stałe godziny pracy
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • stabilną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL stałe godziny pracy
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • możliwość wieloletniej współpracy
  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego