kandydatów

Etat Inżynier ds. zarządzania siecią dostępową

Firma: Towerlink Poland miejsce pracy: Gdynia

Inżynier ds. zarządzania siecią dostępową
Miejsce pracy: Gdynia
MP/216/0422
Twoje Zadania:
  • Zarządzanie i kontrola funkcjonowania stacji bazowych i kontrolerów telefonii komórkowej 2G,3G,LTE i 5G.
  • Zapewnienie działania systemów telekomunikacyjnych zgodnego z zaplanowaną efektywnością.
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów sieci dostępowej i transportowej.
  • Koordynacja i wsparcie dla Inżynierów ds. Utrzymania Sieci podczas rozwiązywania problemów sieci i abonentów.
  • Rozwiązywanie problemów abonenckich.
  • Wykonywanie integracji i rekonfiguracji elementów sieci dostępowej.
  • Udział w rozwoju organizacji w tym także narzędzi informatycznych.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe: specjalność Teleinformatyka, Systemy Telekomunikacyjne lub pokrewne.
  • Znajomość zagadnień utrzymania sieci radiokomunikacyjnych i teleinformatycznych.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu i konfiguracji elementów sieciowych firmy NOKIA lub Ericsson.
  • Znajomość metod pomiarowych i diagnostycznych używanych w sieciach teleinformatycznych i systemach radiokomunikacyjnych.
  • Obsługa komputera na poziomie administracji systemu, pakietu biurowego MS Office, znajomość narzędzi systemowych w MS Windows i Unix.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz kontakty z zagranicznymi partnerami.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność do pełnienia dyżurów.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Praca w Centrum Zarządzania Siecią w Warszawie lub Gdyni.
  • Praca w zespole o dużym doświadczeniu i kompetencjach.
  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji technicznych i poznawania najnowszych technologii telekomunikacyjnych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Samodzielność, odpowiedzialna i twórcza praca.
  • Dobrze zdefiniowane cele i zakres obowiązków.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-08-2022
Wyświetleń: 223