kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Tczew

Ogłoszenie numer: 7433118, z dnia 2022-08-23

Klient portalu Praca.pl

WIO S.A. powstała z myślą o wypełnieniu niszy na rynku usług dla firm. W swojej ofercie łączymy całościowe spojrzenie na pozyskiwanie kadr wraz z zapewnieniem bezpieczeństwa przedsiębiorstwom oferując ubezpieczenia. Za jakość naszej pracy odpowiada doświadczony zespół złożony z wszechstronnie wykształconych specjalistów. Umiejętności, kompetencje i wiedza naszych pracowników gwarantują dopasowanie usług do Państwa potrzeb. Mamy świadomość złożoności procesu rekrutacji, dlatego zapewnimy idealnych kandydatów na poszukiwane stanowiska, w formie zatrudnienia odpowiadającego Państwa wymogom. Cenimy sobie również czas, dlatego naszym priorytetem jest błyskawiczna reakcja na złożone zlecenia. Podczas wykonywania powierzonych prac jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, ponieważ komunikacja jest podstawą efektywnej współpracy.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Tczew

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji w przetwórstwie spożywczym w miejscowości TCZEW. Stawka godzinowa 15 zł netto. Praca przez 5-6 dni w tygodniu w trybie dwuzmianowym (możliwe nadgodziny).

Wymagania

  • obsługa wybranego odcinka procesu produkcyjnego,
  • wykonywanie zadań produkcyjnych,
  • praca zgodna z przepisami BHP i standardami zakładu,
  • zapewnienie terminowej realizacji zadań.

Oferujemy

  • możliwość korzystania z bezpłatnego przejazdu bezpośrednio do miejsca pracy na ustalonych trasach,
  • zakwaterowanie dla osób z zagranicy w pobliżu zakładu pracy,
  • dobre warunki pracy,
  • wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • piekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy.