kandydatów

Etat Sekretarka

Firma: Gestia- Zarządzanie Nieruchomościami s.c. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7456617, z dnia 2022-08-29

Gestia - Zarządzanie Nieruchomościami jest spółką cywilną działającą w branży zarządzania nieruchomościami od 1996r. Współwłaściciele posiadają duże doświadczenie dotyczące zarządzania nieruchomościami, które wykorzystują również prowadząc wykłady z tego tematu na trójmiejskich wyższych uczelniach.

Sekretarka

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • Obsługa sekretariatu firmy, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji.
  • Nadzór na obiegiem dokumentów księgowych i korespondencji w firmie.
  • Dbałość o dobrą komunikację i przepływ informacji w firmie.
  • Planowanie i realizacja zakupów biurowych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziana znajomość podstaw księgowości.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach pełnego etatu, po zakończeniu okresu próbnego (ok. 3 miesięcy).
  • Pokrywamy koszty szkoleń (uzgodnionych).
  • Dwa razy w roku premia uznaniowa.
  • Praca w miłym zespole.