kandydatów

Etat Pracownik ds. eksportu z językiem angielskim

Firma: Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. Sp. komandytowa miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Grupa Narzędziowa SOLID - zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją narzędzi budowlanych, artykułów malarskich i produktów foliowych. Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem i produkujemy w Polsce w naszym zakładzie koło Gdańska.

Więcej informacji o naszej firmie na stronie www.solidtools.pl

Pracownik ds. eksportu z językiem angielskim
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa klientów i zamówień w języku angielskim
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych
  • Przygotowywanie wycen i ofert
  • Negocjowanie i zawieranie kontraktów
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - swobodna rozmowa z klientem zagranicznym
  • Entuzjazm, uśmiech, bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność i pewność siebie
To oferujemy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie stałe + prowizja + premie)
  • Umowa o pracę na pełen etat - 8 godzin od pon. do pt.
  • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w firmie z 100% Polskim kapitałem mającej własną produkcję w Polsce