kandydatów

Etat Konsultant Działu Utrzymania Klienta

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy Contact Center, które przede wszystkim stawia na współpracą ze stałymi klientami i dobrą atmosferę wewnątrz grupy. Niezależnie od wieku czy zainteresowań tworzymy zorganizowany zespół na który zawsze możesz liczyć – przede wszystkim pomoc i szacunek od początku współpracy
Vectra jest liderem wśród operatorów telewizji cyfrowej, dzięki czemu poszerzamy nasz Gdyński Team – cały czas pędzimy do przodu!
Konsultant Działu Utrzymania Klienta
Miejsce pracy: Gdynia
TWOJE ZADANIA?
  • utrzymanie klienta- pracujesz tylko ze stałymi klientami firmy zarówno na infolinii wychodzącej jak i przychodzącej w celu przedłużenia umowy oraz dopasowania oferty do potrzeb Klienta
  • budowanie pozytywnych relacji i doświadczeń klientów
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
  • stałą stawkę za każdą przepracowaną godzinę oraz atrakcyjny system prowizyjny (2 wypłaty w miesiącu! Podstawa + prowizja)
  • wsparcie menedżerów oraz doświadczonych konsultantów,
  • szkolenia zespołowe oraz indywidualne spotkania podnoszące Twoje umiejętności,
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach,
  • pracę od poniedziałku do piątku przez 6,5 godziny oraz w co drugą sobotę przez 8 godzin,
  • miejsce zatrudnienia w nowoczesnym i dobrze skomunikowanym biurze (chillout room, stołówka, stojaki na rowery, garaż podziemny),
  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, oferta Vectra dla pracowników)
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi i rzeczowymi
CENIMY SOBIE:
  • Umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach oraz wysoką kulturę osobistą.
  • Otwartość na naukę nowych rzeczy i chęć rozwijania kompetencji.
  • Dobrą energię, którą możesz przenieść na cały zespół.
  • Doświadczenie w pracy z różnymi programami/ aplikacjami.
  • Dyspozycyjność
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w Call Center.

Zastanawiasz się czy to praca dla Ciebie?

Wyślij CV i przekonaj się sam! Nie musisz mieć doświadczenia, Twój wiek nie gra roli, wystarczy że masz chęć i motywację do pracy.

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”