kandydatów

Etat Specjalista ds. pozyskiwania przewoźników

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 7533147, z dnia 2022-09-25

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych, transportu intermodalnego oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. pozyskiwania przewoźników

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie podwykonawców / firm przewozowych do stałej współpracy
  • Organizowanie kampanii reklamowych i sprzedażowych w mediach społecznościowych i na forach branżowych
  • Prowadzenie spotkań handlowych z potencjalnymi oraz bieżącymi podwykonawcami
  • Sporządzanie ofert, a także bieżące negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami
  • Skuteczne finalizowanie umów
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami operacyjnymi firmy
  • Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami
  • Raportowanie

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora lub handlowca mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z przewoźnikami
  • Znajomość rynku TSL w zakresie krajowych i międzynarodowych firm przewozowych
  • Umiejętność identyfikowania zmian oraz dostrzeganie nowych możliwości na rynku
  • Komunikatywność, dobra prezencja, zdolności negocjacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole;
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Efektywność poparta sukcesami
  • Elastyczność i doskonała intuicja
  • Doświadczenie w rekrutacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwość nieograniczonego rozwoju oraz zdobycie gruntownej wiedzy
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży TSL
  • Ciekawe, innowacyjne projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Zdobycie cennego doświadczenia i ścieżkę kariery
  • Możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL