kandydatów

Etat Koordynator techniczny

Firma: BELBAL miejsce pracy: Tczew

O FIRMIE

BELBAL jest europejskim liderem specjalizującym się w produkcji balonów lateksowych gładkich i z nadrukiem. W ciągu swojej 30 letniej historii Belbal stał się jedną z wiodących firm w branży, a balony Belbal stały się rozpoznawalne i sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2015 roku firma została przejęta przez młodych przedsiębiorców, którzy są przekonani, że Belbal nadal ma jeszcze duży niewykorzystany potencjał. Razem z 300 osobowym zespołem pracują z pasją nad poszerzaniem zasięgu firmy.

Koordynator techniczny
Miejsce pracy: Tczew
Opis stanowiska:
  • Koordynacja i wsparcie codziennej pracy działu technicznego
  • Koordynacja i wsparcie planowanych przeglądów, napraw i modyfikacji urządzeń
  • Koordynowanie przeglądów i napraw związanych z utrzymaniem budynków firmy
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Wsparcie techniczne i gospodarka materiałowa
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Dobra znajomość komputera (Excel/Word)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Skuteczne działanie w kierunku wyznaczonych celów projektu i realizacji ustalonego harmonogramu prac
  • Wiedza na temat maszyn i narzędzi technicznych
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Znajomość programu AutoCAD
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę zdrowotną
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Program Benefit System
  • Dofinansowanie do wakacji
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych osobowych jest Belbal Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.