kandydatów

Etat Specjalista ds. kontroli jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/22/2105
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie i analiza informacji oraz weryfikacja danych na podstawie źródeł w języku angielskim i lokalnym; Tłumaczenie informacji z języka lokalnego na język angielski; Tworzenie w języku angielskim raportów EDD o osobach i spółkach jako narzędzia do zarządzania ryzykiem reputacyjnym; Kontrola jakości raportów z dziedziny należytej staranności (EDD); Zarządzanie jakością pracy i priorytetami podległego zespołu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych na język angielski z drugiego języka obcego, doświadczenie w korekcie tłumaczeń angielskojęzycznych, doświadczenie w kontroli jakości produktów z dziedziny należytej staranności (CDD, EDD) Języki obce: angielski C1 drugi język obcy C1

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni