kandydatów

Etat Obchodowy procesów technologicznych

Firma: PGE Energia Ciepła S.A. miejsce pracy: Gdynia

PGE Energia Ciepła S.A.z Grupy PGE

jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Obchodowy procesów technologicznych
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: PGEEC/DOW/BP/22/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa zdalna i miejscowa Stacji Uzdatniania Wody (SUW), urządzeń gospodarki wodno-ściekowej (WOŚ), pompowni ścieków gorących, technologicznych, pompowni p.poż.
  • Kontrola i obsługa miejscowa urządzeń i instalacji IMOS (m.in. wentylatory wspomagające z kanałami spalin, pompy, sprężarki i dmuchawy powietrza, zbiorniki wraz z instalacjami pomocniczymi).
  • Obsługa zdalna i miejscowa urządzeń gospodarki olejowej.
  • Obsługa sprężarek powietrza głównego i deNOx wraz z urządzeniami pomocniczymi .
  • Kontrola studni głębinowych, wylotów zewnętrznych oraz separatorów.
  • Przygotowywanie próbek węgla, gipsu i popiołu.
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej, sporządzanie raportów z pracy podległych urządzeń.
  • Przestrzeganie obowiązujących norm, instrukcji oraz procedur w zakresie BHP i ppoż.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe.
  • Min. 2 lata pracy przy urządzeniach energetycznych.
  • Uprawnienia energetyczne typu „E” w grupie 2.
  • Otwartość na zmiany i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach nowych i nietypowych.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.