kandydatów

Etat Specjalista ds. Zarządzania Flotą

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Specjalista ds. Zarządzania Flotą
Miejsce pracy: Gdynia
Główne zadania na tym stanowisku:
  • Nadzór i organizacja przeglądów parku samochodowego Spółki oraz ocena zasadności wymiany floty samochodowej.
  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji samochodów służbowych przy wykorzystaniu systemu Flota Camandor oraz GPS.
  • Cykliczne sprawdzanie stanu faktycznego pojazdów flotowych w stosunku do przekazywanej dokumentacji.
  • Dbanie o terminową wymianę opon, przeglądy i naprawy eksploatacyjne, mycie samochodów służbowych.
  • Opiniowanie zasadności wniosków o zakup, dzierżawę, wynajem lub leasing pojazdów.
  • Opracowywanie planów inwestycyjnych, remontowych, rzeczowych i finansowych oraz odpowiedzialność za planowanie i realizację założeń budżetowych w tym zakresie.
  • Dokonywanie bieżącej inwentaryzacji  parku samochodowego spółki.
  • Zapewnianie sprawności technicznej pojazdów (remonty, adaptacje, naprawy, serwis).
  • Prowadzenie negocjacji w zakresie umów korporacyjnych dotyczących parku samochodowego Spółki
  • Optymalizacja kosztów utrzymania floty samochodowej Spółki.
  • Monitorowanie jakości serwisowania aut, kontrola czynności serwisowych / akceptowanie kosztorysów oraz ich weryfikacja.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w zarządzaniu fotą samochodową min. 2 lata.
  • Wykształcenia min. technicznego.
  • Znajomości zagadnień eksploatacyjnych samochodów.
  • Prawa jazdy kategorii B.
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego.
  • Dobrej, praktycznej znajomości MS Office.
  • Mile widziane znajomość obsługi programu Flota Comandor.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań u lidera usług telekomunikacyjnego w kraju.
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych.
  • Przestrzeń na tworzenie programów i wdrażania własnych inicjatyw.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”