kandydatów

Etat Mechanik samochodowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 7694253, z dnia 2022-10-31

Klient portalu Praca.pl

Nasza firma jest bardzo szybko rozwiujająca się firmą również z własną flotą pojazdów.

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta
  • wykonywanie napraw pogwarancyjnych pojazdów zgodnie z technologią producenta
  • wykonywanie innych czynności obsługi pojazdu zleconych przez Klienta
  • obsługi narzędzi diagnostycznych
  • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na w/w stanowisku min. kilkuletnie
  • mile widziana znajomość pojazdów niemieckich i francuskich
  • znajomość diagnostyki samochodowej
  • rzetelność i uczciwość
  • dobra organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju
  • wynagrodzenie na start 6000 netto
  • zatrudnienie na okresie próbnym umowa zleceni
  • po okresie próbnym zatrudnienie na współpracy B2B (7000 netto)
  • program ubezpieczenia grupowego na życie
  • program ubezpieczenia grupowego na zdrowie