kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7708797, z dnia 2022-11-04

AREX Sp. z o.o. jest członkiem Grupy WB będącej największą prywatną grupą kapitałową polskiego przemysłu obronnego, oferującą zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata. Obecnie we wszystkich oddziałach Grupy WB na całym świecie pracuje ponad 1200 osób, z czego ponad połowę stanowią inżynierowie i pracownicy działów badawczo–rozwojowych.

AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych trzem rynkom:

1. kolejowemu – m.in. systemy elektroenergetyczne dla infrastruktury kolejowej i drogowej, sztandarowy produkt – system elektrycznego ogrzewania rozjazdów usprawniający ruch pociągów w warunkach zimowych;

2. specjalnemu – m.in. zestawy treningowe do różnego typów uzbrojenia, podzespoły, systemy sterowania napędami w sprzęcie wojskowym;

3. elektromobilności – m.in. falowniki, silniki, magazyny energii, ładowarki.

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • wprowadzanie faktur zakupowych,
  • ewidencjonowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • księgowanie wyciągów bankowych, leasingów i ubezpieczeń,
  • przygotowanie danych do deklaracji VAT, JPK,
  • rozliczanie delegacji służbowych, rozliczanie wydatków służbowych pracowników,
  • analiza i uzgadnianie kont,
  • sporządzanie informacji i sprawozdań do GUS,
  • wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem Działu Księgowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości / ekonomii,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 5 lat,
  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • umiejętność obsługi MS Office (w szczególności EXCEL),
  • dobra organizacja pracy wielozadaniowej,
  • sumienność, rzetelność, dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość i doświadczenie w pracy z system SAP,
  • doświadczenie w rozliczaniu dotacji.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem,
  • płaska struktura organizacyjna i swobodna atmosfera pracy,
  • dogodny dojazd (bliskość SKM i obwodnicy Trójmiasta),
  • prywatna opieka madyczna,
  • grupowe ubezpieczenie NNW,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do programu MULTISPORT,
  • możliwość przystąpienia do programu PPK.